O mně

Dovolte mi, abych se Vám představila. Mé jméno je Martina a kromě toho, že ráda vytvářím doplňky z pryskyřice, tak miluji cestování, makeup, módu, hudbu a také čtení knížek. 

Proč zrovna Kendys?

Možná Vás při čtení názvu mé značky napadne, proč zrovna Accessories by Kendys. Je to velmi jednoduché. Kendys je totiž má přezdívka, která vznikla jednoho opilého večera před mnoha mnoha lety. Je odvozená od mého příjmení a také nejspíše od mé oblíbené modelky. Každopádně mi tahle přezdívka zůstala a přátelé už mi neřeknou jinak. Pod touto přezdívkou vedu všechny své profily na sociálních sítích, a tak bylo jasné, že ji zvolím i pro svou značku. 

Od korálků k pryskyřici

I když by Vám moje mamka řekla pravý opak, já si myslím, že jsem byla kreativní dušička tak nějak vždycky. Už od malička mě bavilo kreslení, malování nebo navrhování šatů, které si pak moji imaginární zákazníci dennodenně kupovali. Poté přišlo na řadu navlékání korálků na paměťový drát, ze kterých vzniklo pár náramků, ale tato činnost mi dlouho nevydržela. Přišla totiž puberta a já měla spoustu jiných věcí na práci. Jako třeba psaní blogu a kreslení portrétů mých oblíbených celebrit. Po dlouhé pauze jsem se vrátila opět k navlékání korálků a přidala jsem i novou činnost - kreslení na plátěné tašky. V posledních letech jsem se věnovala makeupu a v minulém roce přišla na řadu pryskyřice, kterou jsem si neskutečně oblíbila. Miluji na ní to, že každý kus je originál a já můžu vymýšlet pořád nové a nové designy. Uvidíme, třeba to pryskyřicí nekončí, ale teprve všechno začíná. :)